Wat kan God het schelen dat ik teken.

Ik teken graag, ik teken al sinds ik een kind was, en mijn moeder (die ik erg religieus vind) gaf er niets om en steunde me zelfs met deze hobby. Een van mijn favoriete dingen om te tekenen zijn OC’s (originele personages) die “levende wezens” zijn, wat verboden is in de islam, en me in de hel zou laten belanden als ik geen “ziel in mijn creaties kon blazen.” Dus, vergeef me mijn gevloek, maar ik vind die shit echt fucking hilarisch. Waarom zou de machtige en krachtige schepper die sterrenstelsels heeft gemaakt die ons begrip te boven gaan en bijna oneindig veel sterren, er ook maar enigszins om geven dat ik teken? Denkt hij dat een van zijn zwakke en onbeduidende mensen goddelijke krachten kan nabootsen door een fucking plaatje te tekenen? Ik heb altijd geweten dat Allah de gewoonte heeft om zijn prioriteiten verkeerd te plaatsen, maar deze in het bijzonder blaast me gewoon omver, die gast klinkt ongelooflijk onzeker.

Toen ik klein was deelde ik mijn kunst op lokale fora en ik kan me herinneren dat ik vaak werd gebombardeerd door mensen die zeiden: “Tekenen is haram!” en “Vrees Allah, Hij zal je hiervoor straffen op de Dag des Oordeels!” Ja hoor, die 50-jarige terrorist die met een kind trouwt en neukt, heeft een plekje in de hemel met een stel prostituees, maar ik ga de eeuwige hel in omdat ik (God verhoede!) teken.

Ik heb de islam om meerdere redenen de rug toegekeerd, maar deze reden in het bijzonder valt me ​​op. Het liet me zien dat deze god, waarvan ik dacht dat hij echt was, zich helemaal niet als een god gedraagt. Hij is eerder een narcistische maniak die stinkt naar oude ideeën die (naar verluidt) toebehoren aan een even narcistische man die in een woestijn heeft geleefd.

Ik ben klaar met zeuren, ik ga even tekenen om af te koelen.


Als queer persoon ben ik geschokt door de opkomst van de islam in Europa

Als je naar de statistieken kijkt , is het duidelijk dat Europa elk jaar islamitischer wordt. De groei van de moslimbevolking is enorm dankzij immigratie en het aantal kinderen dat moslimgezinnen krijgen.

En wanneer er een plek is met een grote moslimpopulatie, komen er bepaalde problemen mee. Deze omvatten verkrachtingscultuur, extreme homofobie en intolerantie tegenover niet-moslims. Het feit is dat moslims de Europese cultuur niet willen accepteren en assimileren. Ze willen hun eigen samenleving creëren die volledig tegen elke westerse waarde ingaat.

Het is de seculiere westerse cultuur die ons dingen heeft gegeven als democratie, vrijheid van meningsuiting, vrijheid van godsdienst, gelijkheid, LGBTQ-rechten en nog veel meer. Die dingen bestaan ​​gewoon niet in islamitische landen. De islam is tegen hen. Homoseksualiteit is illegaal in de meeste islamitische landen. En als Europa islamitischer wordt, willen de moslims hetzelfde hier. Ze willen het rechtssysteem veranderen en het veranderen in islamitische sharia-wetgeving. Dat is hun plan.

Vooral het zogenaamde links valt je aan en beweert dat je racist of fascist bent als je dit soort dingen zegt. Hoe kan dat als moslims geen enkele etnische groep zijn? En de islam is de werkelijke fascistische ideologie. Kijk maar naar Iran. Het hoogtepunt van het theocratische fascisme. Waarom is het in dit geval verkeerd om tegen de islam te zijn? Terwijl tegelijkertijd niemand zegt dat ik een racist ben als ik het heb over pedofilie in de katholieke kerk. Hetzelfde, maar een andere religie. En ik sta voor de waarden van links. Ze omvatten dingen die in strijd zijn met de islamitische leer. Links zou degene moeten zijn die het meest tegen de islam is. Links zou anti-theïstisch moeten zijn. Maar dat is het niet. Ik weet niet of ik er überhaupt op kan stemmen vanwege dit. Linkse immigratiepolitiek betekent dat mensen zoals ik het slachtoffer zullen worden van de opkomst van de islam.

Realiseer je de dreiging van de islam. Daag het uit. Wees niet stil. Stilte betekent de overwinning van tirannie.


Als Iraakse ex-moslim haat ik het echt dat ons land is gearabiseerd

Ik haat het echt dat ik de taal van de Arabische indringers spreek in plaats van de taal van mijn voorouders. Ik haat het dat onze mensen Arabische Beduion-kleding dragen, zoals dashdasha, Abya en Hijab.

Ik haat het hoe wij de Arabieren verheerlijken die ons zijn binnengevallen, hebben verkracht en tot slaaf hebben gemaakt. En ik haat het hoe wij ons voorouderlijk erfgoed en onze wortels ontkennen ten gunste van een imperialistisch erfgoed.

Is Jannah voor vrouwen wel leuk?

Ik ben een moslimvrouw met serieuze twijfels. Ik had eerder een debat over het paradijs. De meest correcte mening is dat vrouwen slechts één man zullen wensen (echtgenoot of een man die aan hen is gegeven als ze niet getrouwd zijn) en alle jaloezie zal worden weggenomen en we zullen er gelukkig mee zijn. Dus na geduld te hebben gehad met hem met 4 vrouwen en onbeperkte concubines is mijn beloning dat hij 74 hoeren in jannah heeft… Hoe is dat eerlijk. Mannen winnen in beide levens en vrouwen verliezen. Allah kan gemakkelijk de jaloezie van mannen wegnemen en ons belonen voor onze loyaliteit terwijl onze echtgenoten letterlijk om vrouwen heen draaien, maar nee. Geef mannen meer vrouwen en neem de jaloezie van vrouwen weg

Islam zuigt de lol uit alles. Zelfs Halloween is haram.

Papa zegt : ”Halloween is een teken van het Uur. Het staat in de Koran. Dit is een teken dat de dajjal binnenkort geboren zal worden. Als ik naar mensen in Halloweenkostuum kijk, zie ik shaitaan. En hou je bek, stomme kut”.

Je hebt echt het saaiste leven. Het enige wat je doet is bidden en dan op de bank zitten en wachten tot de volgende salat. Verdomde loser

Ik kan niet wachten om op te groeien en vader te worden. Ik zweer dat ik mijn familie nooit zo zal behandelen.

Ik zal de omgeving altijd leuk maken voor mijn kinderen. Geen religieuze saaie onzin. En fuck ja, we zullen Halloween vieren. Een traditie die al 2000 jaar oud is. Is de wereld vergaan? Islam is bullshit.

Hoe kunnen mensen zo gestoord zijn? Het is schokkend

Alsof ik hier een openbaring heb.

Hoe is het mogelijk dat domme fantasyregels überhaupt werken en dat extremisme helemaal cool is???

Mijn vader:

  1. Sluit de binnenluiken van de ramen, want djinn zullen je ’s nachts in de gaten houden als je slaapt.
  2. Strek je benen niet in de richting van de Kaaba, want dat is respectloos.
  3. Lees de shahada ’s nachts, want djinns zullen je in je slaap aanvallen of je krijgt nachtmerries.
  4. Gebruik ’s nachts niet de badkamer, want djinn zullen verliefd op je worden
  5. Blaas niet op heet eten want dat is haram. Tegelijkertijd moet je snel eten voordat de djinn je eten opeet.

Kan hij niet even achterover leunen en nadenken: ‘Ben ik nou niet helemaal gek geworden?’

Deze regels zijn vergelijkbaar met iets wat een kind van 5 zou bedenken.

Ik wou dat de Islam niet bestond.

Ik vind dat mijn situatie vrij tam is, gezien de vreselijke verhalen die andere mensen op deze subreddit hebben gepost. Maar het is absoluut frustrerend om een ​​moeder te hebben die in feite een religieuze muur is. Ik denk dat als ze niet wekelijks naar de moskee was gegaan, ze een redelijk fatsoenlijke ouder zou zijn geweest. Nu schreeuwt ze alleen maar bijgelovige onzin uit, zoals;

  • Sluit alle ramen tijdens Maghrib, anders komt de shaitan het huis binnen (behalve wanneer ze het warm heeft. De shaitan maakt uiteraard een uitzondering voor wanneer ze het oncomfortabel warm heeft).
  • Niet douchen tussen 16.00 en 17.00 uur. Waarom? Wie weet het?
  • Als je een koptelefoon gebruikt, zal de shaitan in je oren urineren
  • Gapen zorgt ervoor dat shaitan je lichaam binnenkomt
  • Op vrijdag mag je je nagels niet knippen

Dan dwingt ze mij om al haar regels te volgen, zoals:

  • Ik mag niet vaker dan 4 keer per maand het huis verlaten (ik werk vanuit huis en ben 26)
  • Ik mag geen mannelijke vrienden hebben
  • Ik mag thuis geen lawaai maken of lachen (maar het is oké als zij dat wel doet, want zij is Gods favoriet)
  • Ik mag niet na middernacht opblijven (God maakt natuurlijk een uitzondering voor haar)

En ze blijft extremistische en racistische dingen zeggen, zoals dat alle kafirs moeten sterven en voor eeuwig in de hel moeten branden, wat zo achterlijk is als ze zegt dat de islam een ​​religie van vrede is. Ze rechtvaardigt voortdurend fysiek en verbaal geweld als God die haar vraagt ​​om ervoor te zorgen dat ik een toegewijde moslim ben.

Ik kan niet eens een luchtig gesprek over eten voeren zonder dat ik word gevraagd om tot God te bidden. Het heeft me de religie en eigenlijk alle religies in het algemeen doen haten, omdat ik niet eens kan begrijpen hoe mensen blindelings in zulke zelfzuchtige religies kunnen geloven. Waarom moeten mensen bijvoorbeeld goede daden rechtvaardigen door het een reden te maken om naar de hemel te gaan? Waarom wordt religie zo zwaar gestimuleerd? Zou je niet de beste versie van jezelf moeten willen zijn in plaats van het te doen uit angst om de hel in te gaan? Zien ze de zee van rode vlaggen niet als ze over de islam leren?

Rants all over the place, maar man, ik wou echt dat deze religie niet bestond. Het zou leuk zijn geweest om een ​​carrière na te streven die ik daadwerkelijk wil en meer tijd te besteden aan hobby’s die ik leuk vind. Ik heb al mijn gunpla, schetsboeken en prints (van landschappen trouwens) weggegooid omdat “ze vaartuigen voor shaitan zijn”.

Ik ben een volwassene en ik word gecontroleerd door mijn ouders

Ik haat religie en ik haat het om opgegroeid te zijn in een Arabisch land. Ik woon in Libanon, ben hier geboren en getogen. Het stereotype (dat in de meeste huishoudens geldt) over Libanezen die open-minded zijn, klopt niet als het gaat om het huishouden waarin ik woon. Ik woon in een streng islamitisch huishouden. Mijn moeder is superreligieus en mijn vader is een typische Arabische man die beweert dat hij religieus is, maar hij bidt niet (hij dringt religie op aan mij en mijn moeder, maar bidt zelf niet). Ik ben een 19-jarige vrouw en ik ben altijd gecontroleerd. Uiteraard ben ik een verborgen atheïst, maar ze weten dat ik soms niet bid. Maar ik wil alleen maar zeggen FUCK ISLAM, het is de ergste religie die er maar kan bestaan, ik wil geen funking vrouw meer zijn in een Arabisch land.Ik hoop dat ik dronken word of zoiets, want ik kan het niet meer aan, om in zo’n huishouden te leven.

We zijn blut en mama wil op hadj gaan

Jongens, we leven letterlijk van een uitkering, ik, 3 broers en zussen en mijn moeder. We kunnen nauwelijks de boodschappen en elektriciteit betalen en ik geef zoveel van mijn studiefinanciering om onszelf staande te houden. Maar mijn moeder vindt het een geweldig idee voor ons als gezin om naar de fucking hadj te gaan. Ze zei dat het een zegen zou zijn, ik ben zo boos omdat ik de enige andere persoon ben op wie ze financieel kan rekenen, ik werk zo veel dat ik nauwelijks naar colleges ga, maar laten we een hoop geld uitgeven om een ​​steen aan te raken. Ze zei dat ze voor me zou betalen, maar het is nog steeds te fucking veel en ik weet dat ze na de reis om geld zal vragen. Ik hou van haar en ik vind het niet erg om te helpen met rekeningen, maar dit is woedend, we zijn niet in een positie om dit te doen. Islam maakt je hersenen tot moes, daarom floreren we niet. Ik ben zo boos.

Leven in een leugen maakt me kapot

22F. Ik woon bij mijn moslimouders. Ik geloof niet in de islam. Ik voel me er elke dag schuldig over. Ik lieg tegen mijn ouders over bidden en geloven. Ik hou te veel van ze om ze de waarheid te vertellen. Ze zouden gebroken zijn en de rest van hun leven schuldig voelen omdat ze denken dat ik in het hellevuur zou branden en dat het hun verantwoordelijkheid was om “mij terug te leiden naar Allah”. Mijn ouders hebben me vaak verteld dat ze bijna onvoorwaardelijk van me houden en dat ze me alles zouden vergeven behalve als ik de islam zou verlaten.

Ik zal mijn mening hierover niet veranderen. Ik geloof niet in de islam en dat zal ik ook nooit kunnen. Ik heb er maandenlang om gehuild vanwege schuldgevoelens, maar er zijn gewoon te veel dingen waarvan ik niet geloof dat ze waar zijn of waar ik het niet mee eens ben.

Ik dacht altijd dat mijn leven gedoemd was om ellendig te zijn. Trouwen met een moslimman om mijn ouders tevreden te stellen en de rest van mijn leven ellendig zijn door te doen alsof ik iets ben wat ik niet ben zou zielsvenietigend zijn.  Ik wil een leven leiden waar ik daadwerkelijk van geniet.Ik denk echt dat ik het nodig heb voor mijn mentale gezondheid.  Ik wil vrij zijn.

Heeft iemand altijd een hekel gehad aan de Koran?

Bro, ik heb het altijd gehaat lol. Mijn vader is een sjeik en dwong me om het te lezen. Hij en mijn moskeeleraren gaven me minimale Arabische training en dwongen me regelrecht om het te lezen. Mijn vader was erg verbaal beledigend tegen me vanwege dit waardeloze boek en keek altijd op me neer als ik spelletjes speelde of films keek in plaats van het boek te lezen.

Toen ik volwassen werd (ik was nog steeds moslim), dacht ik dat mijn afkeer voor het boek kwam door mijn vader. Dus ik probeerde het nog een keer. En geloof me, ik vond het nog steeds niet leuk om het in het Arabisch te lezen… en het Engels was saai en ingewikkeld. De verzen waren overal lol.

Ik wilde een goede moslim zijn, dus dwong ik mezelf om naar moskeelessen voor volwassenen te gaan (op aandringen van mijn ouders)….maar hoe hard ik ook probeerde om de Koran leuk te vinden…ik kon het gewoon niet lol. Het is een boek in een andere taal met nul consistentie in het verhaal en ook nog eens extreem repetitief. Het is saai.

Nu vraag ik me als ex-moslim af hoe geweldig het is dat sommige moslims zichzelf echt kunnen manipuleren en zichzelf kunnen laten denken dat het een geweldig boek is. Echt waar lol. De meerderheid van de Gen Z-moslims kijkt liever films en anime dan dat ze de Koran lezen, maar liegen nog steeds tegen zichzelf over hoe geweldig de Koran is. Dan heb je loserige sjeiks die proberen hen een slecht gevoel te geven omdat ze de Koran niet zo vaak lezen als zij, lol. Alsof hun enige blootstelling aan geletterdheid de Koran en islamitische teksten zijn. Dan hou je mond.

Het is allemaal klote

Ik heb last van een heel erge depressie. Ik kan dit leven als meisje in het Midden-Oosten gewoon niet aan. Ik woon ver van de stad en ik haat mijn leven echt. Ik heb het nooit echt geleefd – ik heb mijn tienerjaren gemist en nu ben ik in de twintig. Iedereen verwacht dat ik volwassen word, trouw, kinderen krijg en verantwoordelijk ben voor het leven van iemand anders. Ik was niet eens verantwoordelijk voor mijn eigen leven, dus waarom moet ik nu iemands vrouw worden en kinderen opvoeden? Ik haat het echt als iemand me vertelt dat ik het kan als ik trouw. Dat kan ik niet uitstaan. Ik wil echt zelfmoord plegen; ik wil dood. Het kan me niet schelen of ik naar de hel ga als die bestaat. Ik denk dat dit leven een vloek is. Ik haat religie en ik haat iedereen die zegt: “Oh, het komt door gebruiken en tradities, niet door religie.” Ik haat ze allemaal; ik haat alles. Zelfs tijdens mijn studie heb ik geen hoofdvak gekozen dat ik wilde, en ik worstel elke dag met deze sluier. Ik ben echt moe. Ik denk niet dat ik kan ontsnappen. Ik kan geen baan vinden, en als ik dat wel doe, heb ik het gevoel dat er niets meer is om voor te leven. Ik haat God echt. De Islam neemt het meest kostbare dat je hebt weg – je vrijheid – je recht op zelfbeschikking = een geboorterecht. Islam met al zijn verboden heeft mijn ziel vernietigt, mijn identiteit, mijn talenten, mijn ambities.Het is allemaal klote.

Ik kan niet langer doen alsof ik om de islam of moslims geef

Ik ben opgegroeid in Europa met islamitische immigrantenouders en ik weet dat “blanke mensen” mij nooit als een van hen zullen beschouwen. Maar ik kan niet langer doen alsof ik me verwant voel met moslims uit mijn geboortegemeenschap.

Ik haat de islam niet eens zo erg als de gemiddelde gebruiker hier (hoewel ik het ermee eens ben dat het een dwaze religie is), maar moslim zijn kan ik gewoon niet meer. Als ik de nepzinnen in mijn hoofd niet klaar heb om hardop te worden uitgesproken, worden mijn ouders al achterdochtig omtrent mijn overtuigingen.

Al sinds ik naar de universiteit ging, kon het me niks meer schelen. Ik zeg hardop dat ik het niet eens ben met de Koran, hoe godslasterlijk dat ook klinkt. Fuck mijn anti-abortusvader die praat over Allah’s wil wanneer het hem uitkomt. De islam is gebaseerd op het gemiddelde patriarchale systeem over hoe het allemaal de schuld van de vrouwen is en dat je naar de hel gaat als je experimenteert met dingen in het leven. Ik ben zo moe van dit verhaal.

Het is alsof deze religie slecht is voor persoonlijke groei en moslims 24/7 vastzitten in een paternalistische, kinderachtige mindset. Het is tragisch om op te groeien en te beseffen dat ik als 9-jarige meer wist wat er in mijn huishouden gebeurde dan al die volwassen volwassenen om me heen. Maar natuurlijk staan ​​ze liever achter het idee dat de profeet ooit op een boot naar de hemel vloog om God te ontmoeten of zoiets.

Later, als ik klaar ben met mijn ingenieursopleiding, wil ik verhuizen naar een land waar niemand mij kent, zoals de VS, Zuid-Afrika of Brazilië, zodat ik opnieuw kan beginnen als een echte expat zonder dat een moslimgemeenschap mij vertelt hoe ik mijn leven moet leiden.

Voorwaardelijke liefde: Allah houdt niet van je, en de Islam is niet waar

Het concept van “liefde” van Allah is extreem voorwaardelijk. Het is niet te vergelijken met het genadige beeld dat de islam claimt. Als je bijvoorbeeld LGBT bent, of een vrouw zonder hijab, haat Allah je. Dit soort “voorwaardelijke liefde” is geen echte liefde. Als een zogenaamd almachtige god kan hij niet eens onvoorwaardelijk liefhebben, hoe zwak is dat?

Islamitische “liefde van Allah” is gewoon een manier om mensen te controleren onder het mom van liefde. Ware liefde, met name onvoorwaardelijke liefde, respecteert individuele vrijheid en diversiteit in plaats van gebaseerd te zijn op gehoorzaamheid of prestatie.

Allah’s liefde lijkt meer op een “contractuele relatie”: alleen door je aan de leringen te houden, kun je Allah’s goedkeuring verdienen. Dit soort “liefde” is een machtsdynamiek in plaats van een echte emotionele verbinding. Het wordt alleen verleend als je vijf keer per dag tot hem bidt en precies doet wat hij vraagt. Tegelijkertijd beweert Allah dat hij jouw gebeden (salah) niet eens nodig heeft. Dus waarom zouden mensen hem aanbidden? De islam zit vol tegenstrijdigheden.

Sekswerkers hebben meer rechten dan moslimvrouwen

Sekswerkers in België hebben gegarandeerde rechten om “klanten te weigeren, de voorwaarden van een handeling te bepalen en een handeling op elk moment te stoppen”.

De nieuwe wet gaat verder en geeft sekswerkers arbeidsrechten en bescherming die gelijk zijn aan die in andere beroepen. Dat omvat toegang tot pensioenen, werkloosheid, ziektekostenverzekering, gezinsuitkeringen, jaarlijkse vakantie en zwangerschapsverlof.

Toch is het volgens de islamitische leer zo dat getrouwde moslimvrouwen die weigeren seks te hebben met hun echtgenoten, ongeacht de reden, een zonde begaan en door engelen vervloekt zullen worden.

“Wanneer een man zijn vrouw uitnodigt om naar bed te gaan en zij komt niet, en hij (de echtgenoot) de hele dag boos op haar is, vervloeken de engelen haar tot de ochtend.” Sahih Muslim 1436 d

“Of de man zijn vrouw nu wil disciplineren, of haar wil vergeven, of een andere vrouw wil nemen, of van haar wil scheiden, dit is allemaal aan hem om te kiezen. Laat de vrouw oppassen dat ze de woede van haar man niet opwekt, want dit zal ertoe leiden dat Allah boos op haar wordt.” https://islamqa.info/amp/en/answers/2006

Dus moslimvrouwen hebben niet eens dezelfde rechten om “nee” te zeggen als sekswerkers. Hun echtgenoten kunnen hen dwingen om seks te hebben, omdat het als halal wordt beschouwd.

Mijn eerste indrukken van de Koran (heb niet het hele stuk gelezen)

Elk deel van het boek dat ik heb gelezen, lijkt een variatie op een bedreiging en een omkoping om een ​​beroep te doen op mijn egoïstische instincten. Het was echt schokkend voor mij. Ik bleef willekeurige pagina’s openen, in de verwachting dat ik op zijn minst een aantal andere thema’s zou zien, en het was altijd midden in een tirade over hoe ongelovigen slecht zijn en gemarteld zullen worden, en dat gelovigen naar een land van melk en honing zullen worden getransporteerd.

Niemand in mijn familie is religieus en ik ben opgegroeid zonder religieuze invloeden. Het verbaast me echt dat mensen hun leven aan dit boek wijden, terwijl het voor mij leest alsof iemand me onder schot probeert te houden en me dwingt van ze te houden.

Het is niet mijn bedoeling om onbeleefd te zijn en het spijt me als het erop lijkt dat ik uw religie verkeerd voorstel, u kunt mij corrigeren in de commentaren, maar vooral in het geval dat er zoveel duizenden religieuze boeken zijn die proberen hun lezers bang te maken en te dwingen door te proberen om op dezelfde manier autoriteit uit te stralen, voelt het gewoon als de meest algemene, overdreven sekte-achtige tactiek om mij te misleiden.

Moslimvrouwen zijn net zo slecht als moslimmannen

Ja, je hebt het goed gehoord. Alle vrouwen, inclusief mijn moeder, huilen de hele tijd over hun ellendige leven. Ze schreeuwen, ze worden boos op hun kinderen omdat hun man hen als slaven behandelt. Maar in plaats van het af te reageren op degenen die verantwoordelijk zijn, reageren ze het af op degenen die zwakker zijn dan zij. Als je erop wijst dat ze met hun man kunnen praten, antwoorden ze dat Allah wil dat je je man gehoorzaamt. En wat echt grappig is, ze vragen Allah om hun geduld te geven. Alsof ze zelf niet genoeg geduld hebben om de hele dag als muilezels behandeld te worden.

Laten we het niet hebben over het feit dat ze andere vrouwen de hele tijd veroordelen, vooral “westerse” vrouwen, die zichzelf volgens hen verkopen voor mannen, kijk wie er praat, ze zijn de hele tijd jaloers, maar als een man iets haram doet, zoals een vriendin hebben, seks hebben, alcohol drinken, zeggen ze dat ze mannen zijn en rechtvaardigen ze die shit, in feite zijn zij vaak degenen die hun zonen verdedigen en hen verkiezen boven hun dochters. Ze klagen over hoe ze als vrouw worden behandeld, maar ze behandelen hun eigen dochters op dezelfde manier en houden dezelfde stereotypen in stand, zoals dat hun zonen niet hoeven schoon te maken, terwijl hun dochters hun huis schoon moeten houden. En dat is nog maar het topje van de ijsberg. Ik ben ze zat. Het is niet jouw schuld als je een slachtoffer bent, maar het is wel jouw schuld als je je eigen trauma’s niet wilt oplossen, als je anderen blijft mishandelen omdat je ongelukkig bent en in het algemeen als je geen stappen onderneemt om je leven te veranderen.

Bijvoorbeeld, mijn neef heeft een vriendin en hij is er heel open over, ondanks dat hij moslim is. Zijn moeder doet er niets aan, terwijl zijn vader trots op hem is. Mijn zus zegt dan: “Wat kunnen we eraan doen?”

Maak je een grapje? Het is bijna alsof ze niks zijn, ze hebben geen macht, geen monden, niks, ze bestaan ​​gewoon. Als een vrouw dit zou doen, zouden alle mannen in de familie haar helemaal in elkaar slaan en haar terugbrengen naar haar land, dezelfde vrouwen die niet over mijn neef praten, zouden een meisje dat een vriendje heeft helemaal gaan mishandelen. Vrouwen accepteren dat een moslimman seks heeft en een vriendin heeft voor het huwelijk, want “wat we kunnen doen, zo werkt het leven”, rot op.

Ik ben het zat dat vrouwen worden gevictimiseerd alsof ze baby’s zijn, ze weten wat ze doen en ze blijven dat doen. Einde verhaal.

Het voelt zo gezegend om een ​​ex-moslimvrouw te zijn

Ik [17f] beschouw mezelf als een gezegende ex-moslim. Hoewel ik een ex-moslim ben die in de kast zit, is mijn familie gelukkig niet overdreven conservatief. Maar ik moet nog steeds veel onzin en nutteloze beperkingen onder ogen zien. Maar laten we het vandaag over eigenliefde hebben. Ik wil delen hoeveel ik van mezelf ben gaan houden nadat ik de islam heb verlaten. Het is echt klote om een ​​moslimvrouw te zijn. Nu voel ik hoe vreselijk het is om een ​​moslimvrouw te zijn. Wat ik als rechten en vrijheid beschouwde, was eigenlijk bedoeld om vrouwen te onderdrukken. Sinds ik de islam heb verlaten, heb ik veel positieve veranderingen in mezelf opgemerkt.

Ik ben nu vrij, ik ben eindelijk vrij. Ik kan me eindelijk een echt mens voelen, niet iemands bezit. Ik heb mijn eigen identiteit. Ik hoef niemand te gehoorzamen. In de islam word je er constant aan herinnerd dat je niets meer bent dan een stuk stront. En dat je alleen gemaakt bent om de behoeften van een man te vervullen. Omdat de islam deze ideologie nastreeft, werd de eerste vrouw Eva geschapen uit Adam om zijn behoeften te vervullen en zijn eenzaamheid te overwinnen.

Het enige doel van vrouwen in de islam is om met een man te trouwen zodra ze in de puberteit is en zijn kinderen te verwekken. Ik heb eindelijk de schaamte en het stigma over mijn menstruatie heen overwonnen en me gerealiseerd dat ik geen vies wezen ben als ik ongesteld ben. Het is een volkomen natuurlijk fenomeen. Het is niet mijn schuld. Dus waarom zou ik me moeten schamen? Het is Allah’s schuld, niet de mijne.

En er zijn nog veel meer dingen die ik niet eens kan tellen. Ik ben zo blij dat ik deze vrouwenhatende en bevooroordeelde sekte heb verlaten. Ik hou meer van mezelf dan ooit tevoren. Deze religie maakt je echt kapot en vertroebelt je oordeel en denken.

Nee, mijn levensdoel is niet om een ​​God te aanbidden en tot Hem te bidden die letterlijk kindermishandeling, verkrachting, slavernij, hongersnood, depressie, menstruatiekrampen en nog veel meer vreselijke dingen heeft geschapen. Nee, ik definieer mijn levensdoel en ik zal degene zijn die besluit om te leven volgens mijn eigen waarden en moraal die ik superieur acht aan die van het zogenaamde boek van geloof.

Hoe kun je in Algerije leven, waar de religie verschilt van de maatschappij

Ik ben een getrouwde man, heb kinderen en ben financieel comfortabel. Tot nu toe zijn dit allemaal de vakjes die meer dan 90% van de Algerijnen graag wil aanvinken in het leven dat ze voor zichzelf willen. Naar mijn mening is dit echter niet alles waar het leven om draait, en ook niet alles wat een mens nodig heeft.

Laten we teruggaan naar het begin. Ik was vroeger een religieus man, behoorlijk devoot, maar ik ben altijd nieuwsgierig geweest, iemand die veel vragen stelt. In mijn zoektocht om overtuigd te worden van wat ik deed, van het leven dat ik leidde en van de fundamenten van mijn overtuigingen, kwam ik uiteindelijk, na een lange periode van ontkenning, tot de conclusie wat ik nu als de waarheid zie: dat mijn religieuze overtuigingen niet zo bijzonder waren als ik ooit dacht. Ik realiseerde me dat alle religies niet zo verschillend zijn van elkaar en dat een gelovige altijd een sluier voor zijn ogen heeft, een sluier die moeilijk te verwijderen is.

De grootste uitdaging waarmee ik werd geconfronteerd, was dat dit besef op een moeilijk moment kwam: slechts een paar maanden voor mijn huwelijk met de vrouw van wie ik hield, met wie ik al lange tijd samen was, en degene die van mij hield en mij accepteerde zoals ik was, als een toegewijde gelovige.

Omdat ik eerlijk wilde zijn en mijn leven oprecht wilde beginnen, greep ik de kans aan om mijn ideologische verandering te bekennen. Het ging absoluut niet zoals ik had gehoopt. Ik werd begroet met tranen, geschreeuw en zelfs dreigementen dat ik voor mijn hele familie zou worden ontmaskerd en, als bonus, dat ik naar een imam zou worden gebracht om me te “corrigeren” en terug te brengen naar “zijn” juiste pad.

Omdat ik de vrouw van wie ik hield, mijn familie, mijn psychologische stabiliteit en eigenlijk mijn hele leven niet wilde verliezen, nam ik mijn toevlucht tot manipulatie en leugens om een ​​geloofwaardig verhaal te creëren dat ik een fout had gemaakt en terug wilde naar mijn oude zelf, iets dat voor mij onmogelijk en onvoorstelbaar is.

Vandaag voel ik me leeg. Ik zal mijn hele leven een dubbelspel spelen, nooit 100% mezelf zijn. Ik zal kinderen opvoeden met een vrouw die mijn diepste overtuigingen niet deelt. Ik zal leven met de spijt dat ik geen ander leven heb geleid. Ik lijd elke dag in stilte en ik zie geen uitweg. We leven in een land waar ideologische vrijheid bijna verboden is. Soms voel ik de behoefte om te praten, om te delen, maar ik kan dat niet met zomaar iemand doen.

Ik word er moe van om in een islamitisch land te wonen.

Kan niet drinken, Kan niet normaal daten, Kan niet normaal seks hebben, Kan niet normaal eten, Kan je mening niet uiten.

De gemakkelijkste manier om de islam te ontkrachten is door het graf van de profeet op te graven.

Volgens de islam wordt het lichaam van de pedofiele profeet voor altijd bewaard en is het volkomen intact gebleven, zoals hij gestorven is. Maar je mag zijn graf niet opgraven. En zelfs als je het probeert, zul je waarschijnlijk geëxecuteerd worden. Je moet echt je logica in je hersenen uitschakelen om in de islam te geloven.

Als moslims zeggen dat wij vrouwen waarderen, is dat niet goed.

Op sociale media zie je vaak mensen die de boodschap van de islam verspreiden door dingen te zeggen als: “Vrouwen worden gewaardeerd en behandeld als prinsessen.” Voor buitenstaanders klinkt dat misschien alsof de islam een ​​feministische religie is, die vrouwen diep respecteert. Maar de waarheid is dat het kernprincipe van gendergelijkheid – behandeld worden met dezelfde autonomie en hetzelfde respect, ongeacht het geslacht – niet echt bestaat in de Islam.

Als moslims zeggen dat ze vrouwen waarderen, gaat het niet om gelijkheid. Het gaat om eigendom. Vrouwen worden gezien als waardevolle bezittingen, niet als gelijken. Daarom krijgen ze de ‘prinsessenbehandeling’ – niet uit respect, maar omdat ze als waardevol bezit worden beschouwd.

Wat moslimmannen het meest triggert, is wanneer een vrouw in hun omgeving – zoals een zus, moeder, echtgenote of dochter dingen zegt als: “Ik wil dit doen, en jij hebt daar geen inspraak in.” “Ik wil deze persoon zien, en het is niet jouw beslissing.” “Ik wil hier wonen, en het is mijn keuze.” “Ik wil dit dragen, en jij hebt daar geen controle over.”

Voor iemand die niet bekend is met het leven in een islamitisch gezin of een islamitische samenleving, is die realiteit onzichtbaar. Ze zien alleen de ‘prinsessenbehandeling’ en denken: ‘Wauw, wat een prachtige religie.’